Kurz výroby snubních prstenů - PATŘÍME K SOBĚ

Muž vyrobí prsten své budoucí ženě. Žena vyrobí prsten svému budoucímu muži. Kruh se uzavře.

Chci rovnou koupit kurz výroby snubních prstenů "PATŘÍME K SOBĚ"

Vím, že jedinečné prsteny mohou být jen pokud si je vzájemně vyrobíme, neztrácím čas a jdu si rovnou splnit sen o svých dokonalých snubních prstenech.. 
 • Stále marně hledáte ty vaše jedinečné snubní prsteny, které by skutečně vyjádřili vaši vzájemnou lásku, váš jedinečný vztah? Takové, do kterých zapíšete navždy své společné chvilky. A budete je nosit na věky. Jenže kde je hledat?

 

 • Už jste z toho unavení. Obíhání zlatnictví, jejichž nabídky jsou si tak podobné nebo brouzdáte po internetu do pozdních hodin a stále ještě nemáte ten svůj vybraný. Přitom všude je potřeba prsteny objednat minimálně měsíc spíš dva dopředu.

 

 • Také vám všechny snubní prsteny z obchodů i z internetu připadají tak neosobní?

 

 • Víte, co se vám líbí, ale neumíte posoudit, jak budou prsteny vypadat do budoucna. Budou tak krásné i za půl roku po svatbě?

 

 • Bojíte se, že pokud objednáte po internetu, tak vám prsteny nebudou sedět a vy už to před svatbou nestihnete nechat je upravit? Se svatbou je tolik práce a řešit ještě po svatbě úpravu prstenů, na to vážně nebudete mít náladu.  

Tohle všechno znám!

Mám svou svatbu za sebou. Tenkrát jsme ve zlatnictví prolistovali celou nabídku a nic. Koukala jsem se po nocích na internet a nic. Nakonec jsme vybrali ty nejjednodušší kroužky, jaké měli naši rodiče i prarodiče. Aspoň tímto způsobem jsme do nich zapsali náš příběh. Vyzvedávali jsme je den před obřadem. Manželovi seděl dobře, ale já si zvolila špatnou velikost. Byl mi velký. A už jsem se nikdy nedostala k tomu ho upravit (brali jsme se v roce 2008!). Párkrát jsem ho málem ztratila. Akorát teda v těhotenství mi seděl perfektně..

Vy přece ale tohle zažívat nemusíte! Naskočte do kurzu výroby snubních prstenů!

Co kdybych vám řekla

 • že i obyčejný kroužek může být tak osobní a s tak jedinečným příběhem, který budete hrdě vyprávět vašim dětem?
 • že jedinečnost do prstenu jde vložit i jinak, než tak, že si tam necháte dát neotřelou rytinu nebo že si je objednáte z Aliexpressu?
 • že vám prsteny budou sedět hned a nebude třeba měnit velikost den po svatbě?
 • že vůbec nemusíte řešit, jak budou prsteny vypadat za půl roku

Co kdybyste už nemuseli trávit hromadu času vybíráním, ale šli na to prostě jinak?

 

Udělejte si je sami! 

...a výroba snubních prstenů už bude jen ve vašich rukách! 

 

Vzájemně si je vyrobíte a stanou se tak opravdu jedinečnými, nikdo jiný mít totiž stejné nebude!

Prsteny z pravé lásky

Představte si, jak budete vyprávět, že jste si je zvládli vyrobit sami. Jeden druhému. Kdykoliv se na ně podíváte, budete do hloubky vnímat, že prsten je skutečně od vaší pravé lásky. A nebude to klišé. Jedině tak budou vaše prsteny skutečně jedinečné. Jedině tak, že budou vaší rukou pro toho druhého z pravé lásky stvořené.

Odpočiňte si od všeho zařizování

Odpočinete si společně od všeho zařizování kolem svatby. Zapomenete na všechny starosti. Strávíte spolu další krásný jeden den, na který budete s láskou vzpomínat celý život.

Zručnost ani zkušenosti nepotřebujete

Není potřeba být manuálně zručný nebo mít nějaké zkušenosti. Vše vám ukážu, vysvětlím tak, aby to zvládl úplně každý. Povedu vás krok za krokem. Zvládne to dokonce i ten, kdo doma neumí přišroubovat poličku… tak jednoduché to je!

Buďte odvážní

Představy o tom, že snubní prsteny musí vyrobit profesionál, jsou naprosto mylné. Věděli jste, že snubní prsteny jsou to nejjednodušší, co zlatník vyrábí? Tak proč by to neměl zvládnout kdokoliv z vás?

Velikost bude 100% sedět

Sedět budou perfektně, protože si je hned v průběhu dne několikrát ozkoušíte.

Vydrží krásné mnoho let

Poradím vám, jaký zvolit tvar tak, aby vydrželi krásné po mnoho let. Nestane se vám, že budou za půl roku ošklivé. Budou to ty nejkvalitnější prsteny, jaké se dají sehnat, a navíc budou jen vaše.

Podívejte se, jak by mohly vypadat vaše prsteny! 


Jak bude kurz probíhat?

 

Muž vyrobí prsten své budoucí ženě a žena zas vyrobí prsten svému budoucímu muži.

Před samotným kurzem proběhne schůzka, kde se domluvíme na vašich představách a možnostech, zjistíme velikosti prstenů a domluvíme se na materiálu, drahých kamenech či rytině. Na kurz už tedy budete mít jasnou představu o tom, jak budou vaše snubní prsteny vypadat. 

Samotný kurz pak proběhne v jeden všední den cca od 9:00 – 16:00 ve zlatnické dílně v rodinném prostředí v obci Černolice (Praha – Západ). Termín se domlouvá individuálně dle vašich časových možností, nejpozději však 3 týdny před svatbou.. Odpočinete si tak od všech starostí.

Na začátku kurzu proběhne krátké seznámení s řemeslem a bezpečností práce. Pak se pustíme do samotné výroby prstenu. Vyrábíme tradičně, ručně z plechu či drátu, žádné odlitky. Na závěr prsteny opuncujeme.

Vyrábět budeme rovnou ze zlata nebo ze stříbra. Záleží na vašich finančních možnostech.

Žádný z úkonů není fyzicky náročný, vždy máte mou plnou podporu a mé dvě šikovné ruce, které rády pomohou. Pokud se něco nezdaří, pomohu to opravit. Pokud se vám naopak dařit bude, nebudu vám do toho vůbec zasahovat.

V průběhu dne si také necháme dovézt oběd z některé ze zdejších restaurací, které mám vyzkoušené a vím, že dobře vaří. Na výběru se domluvíme podle vaší chuti a aktuální nabídky. K dispozici budete mít po celý den neomezené množství kávy, čaje nebo limonády či džusu a nějaké drobné občerstvení, něco dobrého na zub.

Po tom, co budou prsteny hotové, ještě musejí jít na kontrolu přes puncovní úřad, kde dostanou úřední puncovní značku.

Drahé kameny se zasazují do prstenu až úplně na závěr. Tuto náročnou činnost necháme profesionálům, stejně jako ruční rytiny dovnitř či vně prstenů. Vyžaduje to už hodně zkušeností a nemá smysl se tím v našem kurzu trápit. O všechno zařizování kolem se vám postarám. Veškeré rytiny a zasazování kamenů je v ceně kurzu. Samotné kameny v ceně nejsou. 

Hotové prsteny si budete moci vyzvednout (nebo vám je zašlu) nejpozději do 3 týdnů po kurzu.

Jedinečnost můžeme do prstenů vložit jenom svou vlastní rukou. Už nemusíte dál hledat originální snubní prsteny, které má ale stejně každý druhý. Na nic nečekejte, protože stejně žádné jiné dokonalé prsteny nenajdete.

Dokonalé prsteny budou jen ty, do kterých vlastníma rukama otisknete vaši lásku, do kterých vlastníma rukama vložíte jeden druhému důvěru a respekt. Dokonalé budou jen ty, které si vzájemně vyrobíte.
O mně
Jmenuji se Tereza Boháčová a jsem zlatnice tělem i duší. Tomuto řemeslu se věnuji od roku 2015. Na zlatnické škole jsem v posledním ročníku musela slíbit panu mistrovi, že u tohoto řemesla už navždy zůstanu. Bylo mi tou největší ctí a radostí mu to slíbit. Stále se snažím se zdokonalovat, vzdělávat, hledat nové cesty a hlavně ukazovat lidem, jak krásné a obsáhlé je celé zlatnické řemeslo. A odhalovat, co vše stojí v pozadí výroby. Že i ve světě šperků je mnoho nekalých praktik, které bych ráda do budoucna změnila. Mé kurzy úspěšně absolvovalo mnoho lidí, mnozí z nich se ke mně rádi vracejí. A já se na všechny pořád stejně těším! Nikdy se mi nestalo, že by kurz někdo nezvládl nebo byl nespokojený. A doufám, že se to ani nikdy nestane! 

Ke kurzu navíc zdarma dostanete

 

Co o kurzech šperku napsali účastníci 

Měla jsem to štěstí a jako jedna z prvních na vlastní kůži vyzkoušela “Kurz šperku”, který se koná pod taktovou mladé šikovné zlatnice Terezy Boháčové. Velkou výhodou je, že ač jste úplný amatér a v podstatě moc nevíte do čeho jdete, ona vás vším provede. A to jak po teoretické stránce, kdy vám o “šperkařině” poví pár slov a seznámí vás s jednotlivým náčiním, tak po té praktické, kdy se snažíte, aby to co vidíte ve své hlavě pomalu, ale jistě vznikalo i pod vašima rukama. Nebojte se, pokud se vám nebude dařit (jako mně), ochotně vám vždy poradí, navede vás či přiloží svou šikovnou ruku k dílu. Kurz je koncipován tak, že je pouze pro dva účastníky, kterým se “mistr šperku” plně věnuje celý den. Osobní přístup je tedy samozřejmostí a rodinné prostředí, ve kterém je dílna umístěna, už jen příjemnou třešničkou na dortu.

Linda 

Ráda bych napsala o kurzu šperku, který jsem poprvé absolvovala u Terezky. Nejenže je to naprosto precizní zlatnice na svém místě, která je s vámi schopna vyrobit za dva dny i tiáru pro Alžbětu II., ale také výborný člověk. Takže máte během kurzu i meditační prostředí, kde se budete cítit přesně tak, jak potřebujete. Já jsem měla navíc ambiciózní projekt vyrobit dceři prstýnek a medailonek ze zlata na krk. Vůbec jsem nevěřila, že to za dva dny dokážeme. V neděli večer jsem odcházela s dárky, které rozzářily celé Vánoce. Strašně moc jsem se naučila a byla to opravdu zábava. Pořád nevěřím tomu, co jsem dokázala sama vyrobit a každý den na to teď koukám, když odchází dcera do školy. Vřele doporučuji Terezku a doufám, že se také rozhodnete udělat vlastníma rukama někomu radost. A o tu jde přeji nejvíc.

Martina

Časté otázky - FAQ

Nejsem moc zručný člověk, zvládne to opravdu každý?
Ano, nemusíte mít žádné obavy. Snubní prsteny jsou opravdu to nejjednodušší, co lze vyrobit. Povedu vás, pomůžu vám, budu tam s vámi, společně vše hravě zvládneme.
Chtěli bychom prsteny ze zlata. Jak zjistíme, kolik asi tak budou stát?
Cenu prstenů vypočítáme podle výsledné váhy spotřebovaného zlata a také podle ryzosti. Abyste měli lepší představu o ceně, na schůzce vám podle předvybraných prstenů odhadnu váhu i předpokládanou cenu. Vše si vysvětlíme. Pro nezávaznou schůzku mě prosím kontaktujte, ráda se vám budu věnovat.
Máme vlastní zlato, které bychom chtěli použít. Je to možné? Jaká pak bude cena kurzu?
Pokud máte vlastní zlato, vemte ho s sebou na schůzku. Počítejte prosím s tím, že není možné z tohoto vašeho konkrétního zlata vyrábět. V určitých případech se dá zlato použít, ale v zásadě to možné není. Vše můžeme probrat na schůzce. Cena kurzu se nemění. Akorát pak odečteme váhu bude vámi doneseného zlata od výsledné váhy prstenů. Zjednodušeně prostě vyměníme vaše zlato za zlato určené k výrobě, přičemž je nutné připočítat 20% ztráty při zpracování vašeho zlata (10% rovnou odečítá firma zabývající se zpracováním drahých kovů a 10% pak ztratíme při práci v dílně)
Jak dlouho před svatbou musíme kurz objednat, abychom vše stihli?
Nejpozději měsíc před svatbou, lepší je i o trochu víc. Pokud tolik času nemáte, lze vše stihnout i za 3 týdny, na všem dá domluvit.
Samotná výroba trvá jeden den, co když to za jeden den nestihneme?
Nebojte, stihnete. Mám to vyzkoušené. Pokud byste přeci jen výrobu nestihli, samozřejmě můžete přijít další den a vše potřebné dodělat nebo zůstanete déle než je plánovaný časový rozsah. Žádné navýšení ceny se již účtovat nebude.
Chtěli bychom do snubních prstýnků zasadit drahé kameny, jsou v ceně kurzu? Musíme si je někde shánět?
Drahé kameny nejsou v ceně. Každý má jiný vkus a cena kamenů se může velmi lišit. V tomto případě se domluvíme individuálně, dle vašeho přání. Shánět drahé kameny nikde nemusíte, nicméně pokud máte vlastní, tak je určitě můžeme použít. Je dokonce možné přinést surové kameny, které jste si třeba společně nasbírali a nechat si je vybrousit tak, aby šly zasadit do prstýnků. O veškeré zařizování se vám postarám.
Budeme potřebovat nějaké pracovní oblečení?
Je dobré vzít si na kurz nějaké horší tričko, u kterého vám nebude vadit, že se případně zničí. Většinou se ani tak s tričkem nic nestane, ale drobné riziko tu je.

Chcete ještě stále bloudit internetem a hledat vaše vysněné prsteny? Tohle už snad nikoho nemůže bavit.. Rozhodněte se teď, zahoďte obavy a ušetřete váš drahocenný čas!

 

Ty nejlepší prsteny budou jen ty vaší rukou zhotovené...

 

Získáte navíc den plný klidu od všeho toho předsvatebního bláznění!

 

Objednejte hned a odškrtněte si zas další položku z nekonečného seznamu svatebních příprav..

KURZ STANDARD

CENA 10 000 Kč 

Cena kurzu zahrnuje: 

 • vždy se jedná o individuální kurz jen pro jeden pár - máte tak zajištěné své soukromí
 • zkušená zlatnice k ruce a vybavená zlatnická dílna
 • veškeré stříbro 925/1000 (pouze pokud si přejete prsteny ze stříbra)
 • ZLATO NENÍ V CENĚ KURZU!
 • zasazení vašich vybraných drahých kamenů profesionálem (přírodní drahé kameny nejsou v ceně, každý má jiný vkus a cena kamenů se velmi liší, zde se domluvíme individuálně)
 • veškeré ručně dělané rytiny dovnitř nebo vně prstenů
 • oběd dle vaší chuti přímo přivezený do zlatnické dílny, dále drobné občerstvení po celý den a nápoje jako káva, čaj či nealko dle vaší chuti jsou samozřejmostí

 

NAVÍC BONUSY:

 • brožura se skripty ke kurzu v tištěné i pdf verzi, abyste se mohli před kurzem lépe zorientovat, co vás vlastně čeká, co jak se dělá. Abyste byli co nejvíc v pohodě a kurz si užili
 • luxusní dřevěná krabička s koženým vnitřkem, ve které si odnesete váš vyrobený poklad
 • certifikát o absolvování kurzu, kterým se můžete pochlubit třeba ve svém svatebním koutku a všem tak dát vědět o vašich unikátních prstenech.

KURZ PREMIUM

CENA 15 000 Kč 

 

Cena kurzu zahrnuje: 

 • celý kurz STANDARD se všemi BONUSY 

Navíc v kurzu Premium získáváte:

 • profesionální fotografka Tereza Pomschárová zachytí ty nejhezčí momentky z průběhu dne. Fotky i video pak můžete použít na vaší svatbě nebo si je uschovat jako překvapení pro vaše děti či blízké. 
 • láhev sektu a jahody zpříjemní celý den strávený v dílně

FOTOGALERIE Z KURZŮ