Chcete zažít něco tak božského a jedinečného,

že na to do konce života budete nadšeně vzpomínat? 

 

Chcete mít svoje snubní prsteny absolutně originální? 

Už jste někdy řezali zlato pilkou?

 

ZAŽIJTE VÝROBU SNUBNÍCH PRSTENŮ NA VLASTNÍ PĚST

V KURZU ŠPERKU "PATŘÍME K SOBĚ"

Muž vyrobí prsten své budoucí ženě.

Žena vyrobí prsten svému budoucímu muži.

Kruh se uzavře.

 

Zvládne to každý! To vám garantuji!

 • Stále marně hledáte ty vaše jedinečné snubní prsteny, které by skutečně vyjádřili vaši vzájemnou lásku, váš jedinečný vztah? Takové, do kterých zapíšete navždy své společné chvilky. A budete je nosit na věky. Jenže kde je hledat?

 • Už jste z toho unavení. Obíhání zlatnictví, jejichž nabídky jsou si tak podobné nebo brouzdáte po internetu do pozdních hodin a stále ještě nemáte ten svůj vybraný. Přitom všude je potřeba prsteny objednat minimálně měsíc spíš dva dopředu.

 • Také vám všechny snubní prsteny z obchodů i z internetu připadají tak neosobní?

 • Víte, co se vám líbí, ale neumíte posoudit, jak budou prsteny vypadat do budoucna. Budou tak krásné i za půl roku po svatbě?

 • Bojíte se, že pokud objednáte po internetu, tak vám prsteny nebudou sedět a vy už to před svatbou nestihnete nechat je upravit? Se svatbou je tolik práce a řešit ještě po svatbě úpravu prstenů, na to vážně nebudete mít náladu.  

Tohle všechno znám! 

Mám svou svatbu za sebou. Tenkrát jsme ve zlatnictví prolistovali celou nabídku a nic.

Koukala jsem se po nocích na internet a nic.

Nakonec jsme vybrali ty nejjednodušší kroužky, jaké měli naši rodiče i prarodiče.

Aspoň tímto způsobem jsme do nich zapsali náš příběh. Vyzvedávali jsme je den před obřadem.

Manželovi seděl dobře, ale já si zvolila špatnou velikost. Byl mi velký. A už jsem se nikdy nedostala k tomu ho upravit (brali jsme se v roce 2008!).

Párkrát jsem ho málem ztratila. Akorát teda v těhotenství mi seděl perfektně..

Vy přece ale tohle zažívat nemusíte!

Naskočte do kurzu výroby snubních prstenů právě teď!

Co kdybych vám řekla, že... 

 • že i obyčejný kroužek může být tak osobní a s tak jedinečným příběhem, který budete hrdě vyprávět vašim dětem

 • že jedinečnost do prstenu jde vložit i jinak, než tak, že si tam necháte dát neotřelou rytinu nebo že si je objednáte z Aliexpressu

 • že vám prsteny budou sedět hned a nebude třeba měnit velikost den po svatbě?

 • že vůbec nemusíte řešit, jak budou prsteny vypadat za půl roku.. 

Co kdybyste už nemuseli trávit hromadu času vybíráním, ale šli na to prostě jinak?

Udělejte si je sami! 

 

 

Výroba snubních prstenů je totiž lehká jako facka!

Někdo by mohl říct i easy peasy, levou zadní, nebo jedním slovem prostě brnkačka! 

Vzájemně si je vyrobíte a stanou se tak opravdu jedinečnými, nikdo jiný mít stejné nebude! Vepíšete tak do nich svůj příběh lásky. 

 

Nevěříte, že to dokážete i vy?! 

Tak se podívejte třeba na tyhle prsteny z 18k zlata - dělali je ajťák a animátorka, která sice vytváří animace, ale jen na počítači...

 

Prsteny z pravé lásky

Představte si, jak budete vyprávět, že jste si je zvládli vyrobit sami. Jeden druhému. Kdykoliv se na ně podíváte, budete do hloubky vnímat, že prsten je skutečně od vaší pravé lásky.

Odpočiňte si od všeho zařizování

Odpočinete si společně od všeho zařizování kolem svatby. Zapomenete na všechny starosti. Strávíte spolu další krásný jeden den, na který budete s láskou vzpomínat celý život.

Zručnost ani zkušenosti nepotřebujete

Není potřeba být manuálně zručný nebo mít nějaké zkušenosti. Vše vám ukážu, vysvětlím tak, aby to zvládl úplně každý. Povedu vás krok za krokem. Zvládne to dokonce i ten, kdo doma neumí přišroubovat poličku… tak jednoduché to je!

Buďte odvážní

Představy o tom, že snubní prsteny musí vyrobit profesionál, jsou naprosto mylné. Věděli jste, že snubní prsteny jsou to nejjednodušší, co zlatník vyrábí? Tak proč by to neměl zvládnout kdokoliv z vás?

Velikost bude 100% sedět

Sedět budou perfektně, protože si je hned v průběhu dne několikrát ozkoušíte.

Vydrží krásné mnoho let

Poradím vám, jaký zvolit tvar tak, aby vydrželi krásné po mnoho let. Nestane se vám, že budou za půl roku ošklivé. Budou to ty nejkvalitnější prsteny, jaké se dají sehnat, a navíc budou jen vaše.

Podívejte se, jak vypadají prsteny, které na kurzu vyrábíme! 

 


Jak bude kurz probíhat?

 

Muž vyrábí prsten své budoucí ženě a žena zas vyrábí prsten svému budoucímu muži.

Před samotným kurzem proběhne schůzka, kde se domluvíme na vašich představách a možnostech, zjistíme velikosti prstenů a domluvíme se na materiálu, drahých kamenech či rytině. Schůzka může proběhnout klidně on-line, nebo si jen vyměníme pár e-mailů - každopádně na kurz už  budete mít jasnou představu o tom, jak budou vaše snubní prsteny vypadat (a já budu mít připraven dostatek materiálu na výrobu). 

 

Kdy a kde se uvidíme?

Samotný kurz pak proběhne v jeden všední den cca od 9:00 – 16:00 (můžeme časově přizpůsobit) ve zlatnické dílně v rodinném prostředí v obci Černolice (Praha – Západ). Termín se domlouvá individuálně dle vašich časových možností, nejpozději však 3 týdny před svatbou.. Odpočinete si tak od všech starostí.

 

Jak budeme prsteny vyrábět?

Vyrábět budeme rovnou ze zlata nebo ze stříbra. Záleží na vašich preferencích.

Žádný z úkonů není fyzicky náročný, vždy máte mou plnou podporu a mé dvě šikovné ruce, které rády pomohou. Pokud se něco nezdaří, pomohu to opravit. Pokud se vám naopak dařit bude, nebudu vám do toho vůbec zasahovat.

Po tom, co budou prsteny hotové, ještě musejí jít na kontrolu přes puncovní úřad, kde dostanou úřední puncovní značku.

Drahé kameny se zasazují do prstenu až úplně na závěr. Tuto náročnou činnost necháme profesionálům, stejně jako ruční rytiny dovnitř či vně prstenů. Vyžaduje to už hodně zkušeností a nemá smysl se tím v našem kurzu trápit. O všechno zařizování kolem se vám postarám. Veškeré rytiny a zasazování kamenů jsou v ceně kurzu. Samotné kameny v ceně nejsou, ale budete-li chtít, zajistím jejich koupi. 

Hotové prsteny si budete moci vyzvednout (nebo vám je zašlu) nejpozději do 3 týdnů po kurzu.

Jedinečnost můžeme do prstenů vložit jenom svou vlastní rukou. Už nemusíte dál hledat originální snubní prsteny, které má ale stejně každý druhý. Na nic nečekejte, protože stejně žádné jiné dokonalé prsteny nenajdete.

 
Dokonalé prsteny budou jen ty, do kterých vlastníma rukama otisknete vaši lásku, do kterých vlastníma rukama vložíte jeden druhému důvěru a respekt. Dokonalé budou jen ty snubní prsteny, které si vzájemně vyrobíte.

 

Kdo jsem?

Jmenuji se Tereza Boháčová a jsem zlatnice tělem i duší. Tomuto řemeslu se věnuji od roku 2015. Na zlatnické škole jsem v posledním ročníku musela slíbit panu mistrovi, že u tohoto řemesla už navždy zůstanu. Bylo mi tou největší ctí a radostí mu to slíbit.

Mé kurzy úspěšně absolvovalo mnoho lidí, mnozí z nich se ke mně rádi vracejí. A já se na všechny pořád stejně těším! Nikdy se mi nestalo, že by kurz někdo nezvládl nebo byl nespokojený. A doufám, že se to ani nikdy nestane! 

Ještě stále váháte? Vážně?!

Mám pro vás pár bonusů navíc!

Co o kurzech šperku napsali účastníci:

"ač jste úplný amatér a v podstatě moc nevíte do čeho jdete, ona vás vším provede"

Měla jsem to štěstí a jako jedna z prvních na vlastní kůži vyzkoušela “Kurz šperku”, který se koná pod taktovou mladé šikovné zlatnice Terezy Boháčové. Velkou výhodou je, že ač jste úplný amatér a v podstatě moc nevíte do čeho jdete, ona vás vším provede. A to jak po teoretické stránce, kdy vám o “šperkařině” poví pár slov a seznámí vás s jednotlivým náčiním, tak po té praktické, kdy se snažíte, aby to co vidíte ve své hlavě pomalu, ale jistě vznikalo i pod vašima rukama. Nebojte se, pokud se vám nebude dařit (jako mně), ochotně vám vždy poradí, navede vás či přiloží svou šikovnou ruku k dílu. Kurz je koncipován tak, že je pouze pro dva účastníky, kterým se “mistr šperku” plně věnuje celý den. Osobní přístup je tedy samozřejmostí a rodinné prostředí, ve kterém je dílna umístěna, už jen příjemnou třešničkou na dortu.

Linda 

"Pořád nevěřím tomu, co jsem dokázala sama vyrobit"

Ráda bych napsala o kurzu šperku, který jsem poprvé absolvovala u Terezky. Nejenže je to naprosto precizní zlatnice na svém místě, která je s vámi schopna vyrobit za dva dny i tiáru pro Alžbětu II., ale také výborný člověk. Takže máte během kurzu i meditační prostředí, kde se budete cítit přesně tak, jak potřebujete. Já jsem měla navíc ambiciózní projekt vyrobit dceři prstýnek a medailonek ze zlata na krk. Vůbec jsem nevěřila, že to za dva dny dokážeme. V neděli večer jsem odcházela s dárky, které rozzářily celé Vánoce. Strašně moc jsem se naučila a byla to opravdu zábava. Pořád nevěřím tomu, co jsem dokázala sama vyrobit a každý den na to teď koukám, když odchází dcera do školy. Vřele doporučuji Terezku a doufám, že se také rozhodnete udělat vlastníma rukama někomu radost. A o tu jde přeji nejvíc.

Martina

 Další recenze přímo od strýčka Gůgla:

Daniel Jelínek
Daniel Jelínek
26/04/2024
Se snoubenkou jsme byli na jednodenním kurzu výroby prstenů, všechno proběhlo skvěle. Tereza byla moc milá a sympatická. Práce se povedla, odnášíme si nevšední zážitek a pěkné s láskou vyrobené prstýnky. Doporučujeme.
Aneta Vozabova
Aneta Vozabova
24/04/2024
S vyrobou snubniho prstenu na prani od pani Terezy jsem velmi spokojena. Na sperku je videt precizni rucni prace. Ocenuji take milou, rychlou komunikaci a dodrzeni terminu dodani. Moc dekuji za sperk a zlatnickou dilnu Terraya mohu s klidnym svedomim doporucit dal :-)
Čeněk
Čeněk
14/03/2024
Překrásný kurz výroby prstenů, byla to úžasná zkušenost udělat prsten pro toho druhého. Velmi jsme ocenili přátelskou atmosféru, profesionální přístup k výrobě i jasné pokyny. Měl jsem strach že prsten zkazím ale díky pečlivému a trpělivému vedení kurzu se ty strachy podařilo rozptýlit a prsten dopadl úžasně. Plusy + Příjemné prostředí a atmosféra + Schopnosti a povaha naší zlatnice + Odvoz z a na nádraží + Ochota vyzkoušet nové věci + Možnost vytvoření i méně obvyklého, komplikovanějšího designu šperku + Uklidnění i nervózního méně manuálně zručného ženicha + Zajištění že se nic nepokazí a že prsteny dobře dopadnou + Žádný tlak na časový rozsah kurzu (nikdo nás nehnal) + Dobrovolné seznámení s pejskem :) Podněty ke zlepšení? - Představit na začátku kurzu jak výroba (popř. celý den) probíhá ve stručných krocích, abychom věděli do čeho jdeme a co reálně budeme dělat? - Možná před každým krokem říct, co budou účastníci dělat, co bude dělat zlatnice? Podněty ke zlepšení se vymýšlí jen těžko protože se nám všechno moc líbilo a kurz jsme si opravdu užili. Moc děkujeme za neuvěřitelnou zkušenost :)
Terka Černá
Terka Černá
06/03/2024
Byli jsme s partnerem moc spokojení a Terezku určitě můžeme doporučit . Byla strašně moc příjemná a krásně nám vše vysvětlila ,ukázala a pomáhala když nám něco nešlo :) . Určitě doporučuji každému ,kdo by chtěl vyzkoušet tento zážitek a vyrobit si vlastní snubní prsteny. Do plusu je i to ,že jsme se dobře najedli a pokecali :) .
Katerina Gofrojova
Katerina Gofrojova
03/03/2024
Uzasny kurz na vyrobu manzelskych prstenu navzajem...doporucujeme :)
Veronika Šedá
Veronika Šedá
29/01/2024
Krásné prostředí domácí dílny a paní, která se lidem opravdu věnuje. Prošla jsem u Terky stříbrnickým kurzem a jsem velmi ráda, že jsem zvolila zrovna toto místo. Jedná se o uvolněnější prostředí, kde se člověk necítí jako ve škole, naopak - cením si velmi individuálního přístupu a děkuji za podporu v rozvíjení myšlenek a představ.
Leoš Kaplan
Leoš Kaplan
26/01/2024
Řekl bych, že Terraya nejde ani dostatečně vynachválit, aby to odpovídalo hodnotě služby, kterou jsem získal. Rozhodl jsem se pro přítelkyni osobně vyrobit zásnubní prsten pomocí rukou, ktere v životě nedělaly jakoukoliv práci s kovem a díky perfektnímu vedení Terezy se mi podařilo vyrobit prsten, který okem běžného pozorovatele působí dojmem, že musel být koupen v obchodě. Domluva probihala hladce, bez problému jsme si ujasnili možnosti toho, co je možné zvládnout, co by mohlo být příliš a to je potřeba i zmínit, že jsem obdržel dostatečné množství možností k výběru materiálů i s popisem výhod a nevýhod. Pokud plánujete dát svým zásnubám a nebo i svatbě za dost slušnou cenu osobní nádech, nemůžete tady šlápnout vedle.
Michaela Kratochvílová
Michaela Kratochvílová
08/11/2023
Víkendová výroba šperku pod vedení milé Terezky byl krásný zážitek. Prostředí u Terezky v dílně je příjemné, velmi mile vás provede celým postupem a je jen na vás a vaší fantazii, jaký výrobek si chcete vyrobit. Přes počáteční obavy máte po čase pod jejím vedením pocit, že se i z vás může stát šikovný šperkař.
Ondřej Matějka
Ondřej Matějka
08/11/2023
Velká spokojenost - přišel jsem s mlhavou představou na dárek k výročí. Paní Boháčová mi pomohla představu zformovat, velmi rychle představila koncept ke schválení a následně se pustila do výroby. Konečný výsledek předčil moje očekávání, velmi elegantní kompaktní náhrdelník s kameny a náušnice, kameny vybrané s ohledem na symboliku i estetickou stránku, vzory s přírodními motivy... prostě krása. Děkujeme!
Jana Kefurtová
Jana Kefurtová
06/11/2023
U Terezky jsem absolvovala víkendový šperkařský kurz, kde jsme si prošly základní techniky zpracování stříbra a postupně vytvořily šperk podle našich představ. Na kurzu jsme byly tři, což byl podle mého ideální počet. Terezka měla čas se nám všem věnovat a u všech nástrojů jsme se prostřídaly. Instrukce byly vždy jasné a srozumitelné, Terezka nám vše trpělivě vysvětlovala a názorně předváděla, zároveň nám nechávala co nejvíce prostoru, abychom si vše osahaly a vyzkoušely samy, což mi nesmírně vyhovovalo. Má velký dar předávat dál svoje nadšení a je vidět jak ji šperky baví. Doporučuji komukoliv, koho toto řemeslo byť i jen trochu láká a třeba se cítí, že má obě ruce levé, nebo nemá cit pro detail. V dílně všechny obavy překonáte,) Kurz může být také fantastickým dárkem!!

Vážně chcete ještě bloudit internetem a hledat vaše vysněné snubní prsteny?

Rozhodněte se teď hned, zahoďte obavy a ušetřete váš drahocenný čas!

 

Ty nejlepší prsteny budou jen ty vaší rukou zhotovené...
 
Získáte navíc den plný klidu od předsvatebního bláznění!
 
Objednejte hned a odškrtněte si další položku z nekonečného seznamu svatebních příprav...

KURZ - PATŘÍME K SOBĚ

CENA 12 500 Kč / za oba dohromady

Cena kurzu zahrnuje: 
 • vždy se jedná o individuální kurz jen pro jeden pár - máte tak zajištěné své soukromí
 • zkušená zlatnice k ruce a vybavená zlatnická dílna na celý den
 • veškeré stříbro 925/1000 (pouze pokud si přejete prsteny ze stříbra)
 • ZLATO NENÍ V CENĚ KURZU!
 • zasazení vašich vybraných drahých kamenů profesionálem (přírodní drahé kameny nejsou v ceně, každý má jiný vkus a cena kamenů se velmi liší, zde se domluvíme individuálně)
 • veškeré ručně dělané rytiny dovnitř nebo vně prstenů
 • oběd dle vaší chuti přímo přivezený do zlatnické dílny, dále drobné občerstvení po celý den a nápoje jako káva, čaj či nealko dle vaší chuti jsou samozřejmostí
 
NAVÍC BONUSY:
 • brožura se skripty ke kurzu v tištěné i pdf verzi, abyste se mohli před kurzem lépe zorientovat, co vás vlastně čeká, co jak se dělá. Abyste byli co nejvíc v pohodě a kurz si užili
 • luxusní dřevěná krabička s koženým vnitřkem, ve které si odnesete váš vyrobený poklad
 • certifikát o absolvování kurzu, kterým se můžete pochlubit třeba ve svém svatebním koutku a všem tak dát vědět o vašich unikátních prstenech.

Časté otázky - FAQ

Nejsem moc zručný člověk, zvládne to opravdu každý? Co když se mi to nepovede?
Nemusíte mít žádné obavy. Ano, zvládnete to i když neumíte opravit ani píchlé kolo. Ne, nemůže se stát, že se to nepovede. Snubní prsteny jsou opravdu to nejjednodušší, co lze vyrobit. Povedu vás, pomůžu vám, budu tu s vámi, pokud se to zvrtne, zachráním vás (ale to se ještě nikdy nestalo). A kdyby se to přeci jen nepovedlo, můžete přijít klidně jindy a dát si druhý pokus. Nicméně pravděpodobnost, že se vám to nepovede je stejná, jako kdyby měl spadnout meteorit k nám na zahradu.. Asi tak..
Chtěli bychom prsteny ze zlata. Jak zjistíme, kolik asi tak budou stát?
Cenu prstenů vypočítáme podle výsledné váhy spotřebovaného zlata a také podle ryzosti. Abyste měli lepší představu o ceně, můžeme si úplně odhadem říct, že zhruba za každý milimetr šířky prstenu se počítá jeden gram zlata (samozřejmě záleží na velikostech i tvaru, berte prosím tento výpočet opravdu jen odhadem). Aktuální cena 14k zlata je 2400 Kč/g a 18k zlata 2900 Kč/g. Budete-li chtít tedy jeden prsten široký 5 mm (pánský) a dámský užší například 3 mm, pak zhruba počítejte 19200 Kč za 14k zlato a 23200 Kč za 18k zlato. Je to opravdu hodně od oka, ale pro představu to určitě stačí.
Máme vlastní zlato, které bychom chtěli použít. Je to možné? Jaká pak bude cena kurzu?
Pokud máte vlastní zlato, vemte ho s sebou na schůzku. Počítejte prosím s tím, že není možné z tohoto vašeho konkrétního zlata vyrábět. V určitých případech se dá zlato použít, ale v zásadě to možné není. Vše můžeme probrat na schůzce. Cena kurzu se nemění. Akorát pak odečteme váhu bude vámi doneseného zlata od výsledné váhy prstenů. Zjednodušeně prostě vyměníme vaše zlato za zlato určené k výrobě, přičemž je nutné připočítat 20% ztráty při zpracování vašeho zlata (10% rovnou odečítá firma zabývající se zpracováním drahých kovů a 10% pak ztratíme při práci v dílně)
Jak dlouho před svatbou musíme kurz objednat, abychom vše stihli?
Nejpozději měsíc před svatbou, lepší je i o trochu víc. Pokud tolik času nemáte, lze vše stihnout i za 3 týdny, na všem dá domluvit.
Samotná výroba trvá jeden den, co když to za jeden den nestihneme?
Nebojte, stihnete. Mám to vyzkoušené. Pokud byste přeci jen výrobu nestihli, samozřejmě můžete přijít další den a vše potřebné dodělat nebo zůstanete déle než je plánovaný časový rozsah. Žádné navýšení ceny se již účtovat nebude.
Chtěli bychom do snubních prstýnků zasadit drahé kameny, jsou v ceně kurzu? Musíme si je někde shánět?
Drahé kameny nejsou v ceně. Každý má jiný vkus a cena kamenů se může velmi lišit. V tomto případě se domluvíme individuálně, dle vašeho přání. Shánět drahé kameny nikde nemusíte, nicméně pokud máte vlastní, tak je určitě můžeme použít. Je dokonce možné přinést surové kameny, které jste si třeba společně nasbírali a nechat si je vybrousit tak, aby šly zasadit do prstýnků. O veškeré zařizování se vám postarám.
Budeme potřebovat nějaké pracovní oblečení?
Je dobré vzít si na kurz nějaké horší tričko, u kterého vám nebude vadit, že se případně zničí. Většinou se ani tak s tričkem nic nestane, ale drobné riziko tu je.
Je možné na kurzu fotit a natáčet si videa?
Samozřejmě. To by byla škoda, kdybyste si nemohli pořídit záznam!
Lze kurz zakoupit jako dárek?
Rozhodně ano! Samozřejmě vám zašlu dárkový poukaz na tento kurz a na termínu se dohodneme, až si obdarovaní dárek převezmou...

FOTOGALERIE Z KURZŮ

Splňte si sen o originálních prstenech, které nebude mít nikdo jiný na světě. 

Zeptejte se rovnou na volné termíny! Na nic nečekejte...

Napište mi zprávu pomocí formuláře níže, nebo mě kontaktujte přes Whatsapp. (klikněte na ikonu)

V ideálním případě přiložte obrázky prstenů, které se vám líbí a které byste chtěli na kurzu vyrábět. Pokud ještě nevíte, nevadí, vzhled prstenů doladíme později. Každopádně si rezervujte termín kurzu co nejdříve!

Já vám obratem odpovím, zda je to možné a jakmile si termín potvrdíme, můžete si kurz zakoupit!