ZÁŽITKOVÉ KURZY ŠPERKU

...pro všechny tvořivé lidi světa!


Milujete vyrábění čehokoliv? Nebuďte přízemní a zkuste si rovnou vyrobit pravý šperk ze stříbra nebo i ze zlata!


Znáte to, doma si pořád něco vyrábíte.

Hlavně chcete zkoušet nové a nové způsoby ručních prací. Možná zkoušíte malovat, vyrábět keramiku nebo plést či háčkovat. Možná zdobíte sklo, vyrábíte svíčky a nebo se právě těšíte, jak dopadne vaše první mýdlo. Možná jste se zrovna teď pustili do šití. Já to taky znám! Mám to stejně! Pořád někde něco vymýšlím, co jak vylepšit, co jak pomalovat nebo jinak upravit. Je toho ještě tolik, co jsem nezkusila, ale každá další zkušenost s novou ruční prací je tolik obohacující! I kdyby to, co vyrobím, nikdo neviděl, je to něco, co jsem zvládla sama a dává mi to velkou radost do života.

A já vám nabízím další zážitek, který si ale doma jen tak zažít nemůžete. Kurzy šperku u mě v dílně!


No a jak jsem k té dílně přišla?

Po letech hledání, jsem se náhodně zapsala zpátky do školy a vystudovala obor zlatnictví. Fakt nekecám, prostě jsem zkusila tenhle obor a po měsíci ve škole mě to neskutečně chytlo. Sice jsme kvůli tomu měli doma trochu Itálii, ale naštěstí láska hory přenáší, takže to dobře dopadlo :-) Vystudovala jsem jako premiantka a zařídila jsem si dílnu, kterou s vámi můžu sdílet. Mám za sebou spokojené zákazníky, kterým jsem buď vyráběla šperky na míru nebo se účastnili některého z kurzů. S některými z nich jsem stále v kontaktu. V mé dílně totiž nevznikají jenom šperky, ale také přátelství a to jen díky vám!


Mrkněte na pár fotek z kurzu, třeba jaké šperky si u mě zvládli už někteří vyrobit!

Jaké kurzy nabízím?


Dva dny, dva šperky:

Dvoudenní kurz, který probíhá převážně o víkendu od 10:00 - 16:00. Odnesete si rovnou dva šperky ze stříbra nebo ze zlata. A když vám to půjde od ruky, tak klidně víc šperků!

Patříme k sobě:

Jednodenní kurz ve stylu přemluvte partnera, že není lepšího snubního prstýnku, než toho, který si vzájemně vyrobíte! Navíc to zvládne i ten, kdo má obě ruce levé, takže výmluvy typu „jsem lemra“, „to nemůžu zvládnout“ nebo „prosimtě, víš jak by ten tvůj snubák vypadal?“ jsou vážně úplně mimo…

Přečtěte si, jak kurz probíhá a nebudete mít problém najít tunu argumentů, jak partnera či partnerku přemluvit!

Přátelé si užívají:

Jednodenní kurz, pro ty, co nemají času nazbyt, a chtějí jít s kámoškou nebo kámošem. Maximální je rande pro tři, víc se mi vás sem nevejde.. Probíhá převážně ve všední den od 8:30 do 15:00, vezmeme to hopem, ale každý účastník si stihne vyrobit zlatý či stříbrný šperk už za jediný den! Bude to chtít sice trochu přípravu - třeba více možných návrhů… Nebude totiž čas ztrácet čas!

Zásnubní prsten:

Jednodenní kurz, kterým naprosto dostanete vaši partnerku. Zásnubní prsten ze zlata vyrobíte bez obtíží sami i bez jakýchkoliv zkušeností. Nemusíte mít žádné pochybnosti o tom, zda to zvládnete. I ajťák, co neumí přišroubovat poličku může snadno vyrobit prsten pro svou budoucí ženu. Navíc ji nadobro okouzlíte, až ji požádáte o ruku. Jen si to představte, jak řekne ano...

Mám i vouchery:

Jako chápu, žijete s tvůrčí osobou, nebo je to váš kamarád či kamarádka. Všechno, na co šáhnou, jim jde a vy nic. Je to pravda sice trochu k vzteku, ale vy máte jedinečnou příležitost je neskutečně potěšit! Za pár dní budou mít narozeniny, budou Vánoce, bude Valentýn a co lepšího jim dát a ještě se jich na chvilku zbavit..? Ne vážně, já bych to na vašem místě udělala spíš naopak! Prostě bych se snažila to všechno překonat a šla bych s nimi si užít den! Nejde přeci o to, co děláme, ale s kým to děláme.. A proto mám i vouchery, s platností jeden rok, která se dá kdyžtak prodloužit (to garantuji!), stačí mi napsat..

Mám se něčeho obávat?

ROZHODNĚ NE!


Každý účastník, ať už více či méně šikovný, to bez problému hravě zvládne. Odnesete si vlastnoručně vyrobený šperk a certifikát o absolvování. Navíc dostanete ZDARMA přehledně připravená skripta s obrázky, abyste si snadno vzpomněli, až se zas třeba po nějaké době uvidíme. Abyste se mohli kdykoliv podívat, jak se to vlastně dělá a zavzpomínat... A to nejdůležitější, odnesete si naprosto nezapomenutelný zážitek a možná i nové přátele!


Těším se na Vás!

FOTOGALERIE Z KURZŮ