100% ručně vyráběné šperky


...inspirované přírodou


Příroda dává mým šperkům jedinečnost. Je mou inspirací, zdrojem odpočinku a veškeré síly. Já zase dávám šperkům tu nejvyšší kvalitu, jakou dovedu. Dávám jim lásku při výrobě. Snažím se, aby každý kus byl dokonalý, jako je příroda sama. Je to jako nádherně začarovaný kruh. Používám tradiční výrobní postupy, šperky neodlévám z důvodu snižující se kvality. Šperky vznikají v dílně rodinného domu na úpatí Brdského hřebene, na jihovýchod kousek od Prahy. Přijďte se podívat a nahlédnout tak přímo pod ruce zlatnice. Jste vítáni!

Šperky obyčejně vyrábím v malých sériích do 24 kusů, stejně jako se dalo vyvolat snímků ze starých černobílých negativů. Každý šperk je označen pořadovým číslem výroby. Pro ty náročnější z vás ráda vyrobím exkluzivní šperk na míru, který nebude mít nikdo jiný. S vaším svolením vystavím jen fotku na mých stránkách, to jediné mi po něm zůstane.

Tereza Boháčová


Miluju život, přírodu a šperky!


Proč to dělám: Vždycky jsem se chtěla živit rukama, něco tvořit, dělat radost lidem kolem sebe. Tak jsem si na mateřské řekla, že něco vystuduji. Třeba zlatnictví, je to trpělivá, přesná práce, něco pro mě, navíc šperky miluju od vždy. Studium mě za velmi krátkou dobu okouzlilo. Vybrala jsem si nejlépe, jak jsem mohla. Už se nikdy nechci věnovat ničemu jinému. Věřím, že dokážu radost z výroby přenést do šperků a potěšit tak každého z vás.

Co jsem vystudovala: nejprve gymnázium Nad Alejí, Praha 6, kde jsem maturovala z češtiny, španělštiny, matiky a fyziky. Při mateřské jsem si pak dodělala SOŠ Uměleckořemeslnou, Praha 9, obor zlatník / klenotník, praxi jsem absolvovala na SPV Solunka, Praha 9. Absolvovala jsem také kurz zasazování drahých kamenů.

TERRAYA

Země nebo také terra a já, jako tvůrce, my dva spolu dáváme šperkům život.

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]