parallax background

TERRAYA

Příroda mi dýchá na šperky...

Kvalita na prvním místě

U mě koupíte pouze vysoce kvalitní šperky. Používám ty nejlepší možné materiály, pracuji především se stříbrem a se zlatem. Vyrábím šperky tradičními postupy právě proto, aby vám šperk vydržel ideálně celý život, abyste ho mohli předat svým dětem. Veškeré nabízené šperky jsou výhradně mou ruční prací a za jejich kvalitu ručím. Důsledně dodržuji veškeré platné zákony zpracování, výroby a prodeje drahých kovů.

Celý život se učíme, proto vězte, že výroba každého kousku je jedinečná a zároveň také velmi dobrodružná. Vašemu šperku věnuji tu nejlepší péči, má práce je mou velkou vášní. Nejraději tvořím osobní šperky na míru, vepisuji do nich váš životní příběh a šperk se tak stává součástí něčeho většího. Získá tak duši a vy jeho srdce.

Přijďte se podívat ke mně do dílny, jak šperky vznikají!

Jedinečnost jako v přírodě

Když má člověk splín, nebo špatnou náladu, je procházka přírodou tím nejlepším lékem. Dokáže nám vnést klid do duše a pomoci utřídit si správně myšlenky. Jak to ale dělá? Těžko říct, mluvit s ní už dávno neumíme. Jediné, co nám zbylo, je tiše ji pozorovat. Jsem člověk vnímavý a čím déle ji pozoruji, tím více ji obdivuji. Ale také získávám na drzosti a beru si její nápady za své :)

Moje a její nápady jsou to, co vidíte. Ona mi dala inspiraci a šikovné ruce, které se snaží tvořit stejně dokonale jako ona sama. Šperky musejí být dokonalé, jedině tak vynikne jejich krása. Samozřejmě vše je tvořeno tradiční ruční prací. Žádné odlévané výrobky tisíckrát na vlas stejné. Takové u mě nenajdete. Najdete u mě šperky jedinečné, které nebude mít nikdo jiný. Šperky totiž vyrábím vždy jen po jednom kuse ve stříbře a jednom ve zlatě.

Svět je příliš malý na to, abchom nosili stejné věci..

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM SNUBNÍCH PRSTENŮ?

  Právě pro vás natáčím webinář zdarma, kde vám ukážu všechny možnosti, vysvětlíme si všechna "pro a proti", abyste už nemuseli bezradně bloumat po internetu, abyste rovnou věděli, jaké jsou vhodnější, jaké méně a na co si dát opravdu pozor.. Nabídnu pár originálních tipů, jak si své vysněné snubáky udělat jedinečnými!

právě připravuji webinář zdarma

VYBÍRÁME SNUBNÍ PRSTENY 

aneb na co všechno si dát pozor, čemu se vyvarovat a jak se snadno rozhodnout...

Svatba 2024? Přihlaste se už nyní!

a já vám dám do e-mailu pošlu odkaz, až bude webinář hotový! 

 

TERRAYA

Chcete mít jedinečný šperk?

Je to jednoduché!

Přineste si třeba vlastní kámen nebo i nějakou přírodninu, která je vám blízká. Nebo přijďte jen s myšlenkou někomu udělat radost. Spolu navrhneme, jak bude šperk vypadat. Budu se vašemu šperku věnovat naplno. Budete moci kdykoliv v průběhu výroby zasáhnout a měnit tak vzhled šperku za pochodu.

Stačí mi dát vědět, jaká jsou vaše přání!

Jste tvůrčí a rádi děláte věci po svém?

Přineste si návrh na svůj jedinečný šperk! Mohu Vám pomoci ho přeměnit ve skutečnost. Můžete se účastnit procesu výroby a ovlivnit tak vzhled šperku v průběhu vzniku!

Dovolím vám sednout si na mé místo a část šperku můžete mít na svědomí vy!

ZÁŽITKOVÉ KURZY ŠPERKU

...vyrobte si vlastní stříbrné nebo zlaté šperky!

Kurzy šperku jsou nyní pozastavené z důvodu odchodu na mateřskou a brány se znovu otevřou na podzim 2023 (přelom září /říjen) - máte-li zájem se účastnit, dejte mi vědět. Seznam zájemců, kteří jsou ochotní počkat, se každým dnem plní..

Pojďte si se mnou vyzkoušet, jak pracuje opravdový zlatník! Nabízím celou řadu různých kurzů, jednak ať máte z čeho vybírat, ale hlavně bych vám ráda zprostředkovala své řemeslo, které tolik zbožňuji. Navíc to není zas tak složité a náročné, samozřejmě že mistr z vás za tu chvilku nebude, ale šperk si odnesete a bude nádherný! Maximální počet účastníků je 3 osoby, nabízím tedy velmi individuální přístup. V mé domácí dílně v rodinném domku se zahradou si spolu užijeme spoustu zábavy. Těším se na Vás!

Daniel Jelínek
Daniel Jelínek
26/04/2024
Se snoubenkou jsme byli na jednodenním kurzu výroby prstenů, všechno proběhlo skvěle. Tereza byla moc milá a sympatická. Práce se povedla, odnášíme si nevšední zážitek a pěkné s láskou vyrobené prstýnky. Doporučujeme.
Aneta Vozabova
Aneta Vozabova
24/04/2024
S vyrobou snubniho prstenu na prani od pani Terezy jsem velmi spokojena. Na sperku je videt precizni rucni prace. Ocenuji take milou, rychlou komunikaci a dodrzeni terminu dodani. Moc dekuji za sperk a zlatnickou dilnu Terraya mohu s klidnym svedomim doporucit dal :-)
Čeněk
Čeněk
14/03/2024
Překrásný kurz výroby prstenů, byla to úžasná zkušenost udělat prsten pro toho druhého. Velmi jsme ocenili přátelskou atmosféru, profesionální přístup k výrobě i jasné pokyny. Měl jsem strach že prsten zkazím ale díky pečlivému a trpělivému vedení kurzu se ty strachy podařilo rozptýlit a prsten dopadl úžasně. Plusy + Příjemné prostředí a atmosféra + Schopnosti a povaha naší zlatnice + Odvoz z a na nádraží + Ochota vyzkoušet nové věci + Možnost vytvoření i méně obvyklého, komplikovanějšího designu šperku + Uklidnění i nervózního méně manuálně zručného ženicha + Zajištění že se nic nepokazí a že prsteny dobře dopadnou + Žádný tlak na časový rozsah kurzu (nikdo nás nehnal) + Dobrovolné seznámení s pejskem :) Podněty ke zlepšení? - Představit na začátku kurzu jak výroba (popř. celý den) probíhá ve stručných krocích, abychom věděli do čeho jdeme a co reálně budeme dělat? - Možná před každým krokem říct, co budou účastníci dělat, co bude dělat zlatnice? Podněty ke zlepšení se vymýšlí jen těžko protože se nám všechno moc líbilo a kurz jsme si opravdu užili. Moc děkujeme za neuvěřitelnou zkušenost :)
Terka Černá
Terka Černá
06/03/2024
Byli jsme s partnerem moc spokojení a Terezku určitě můžeme doporučit . Byla strašně moc příjemná a krásně nám vše vysvětlila ,ukázala a pomáhala když nám něco nešlo :) . Určitě doporučuji každému ,kdo by chtěl vyzkoušet tento zážitek a vyrobit si vlastní snubní prsteny. Do plusu je i to ,že jsme se dobře najedli a pokecali :) .
Katerina Gofrojova
Katerina Gofrojova
03/03/2024
Uzasny kurz na vyrobu manzelskych prstenu navzajem...doporucujeme :)
Veronika Šedá
Veronika Šedá
29/01/2024
Krásné prostředí domácí dílny a paní, která se lidem opravdu věnuje. Prošla jsem u Terky stříbrnickým kurzem a jsem velmi ráda, že jsem zvolila zrovna toto místo. Jedná se o uvolněnější prostředí, kde se člověk necítí jako ve škole, naopak - cením si velmi individuálního přístupu a děkuji za podporu v rozvíjení myšlenek a představ.
Leoš Kaplan
Leoš Kaplan
26/01/2024
Řekl bych, že Terraya nejde ani dostatečně vynachválit, aby to odpovídalo hodnotě služby, kterou jsem získal. Rozhodl jsem se pro přítelkyni osobně vyrobit zásnubní prsten pomocí rukou, ktere v životě nedělaly jakoukoliv práci s kovem a díky perfektnímu vedení Terezy se mi podařilo vyrobit prsten, který okem běžného pozorovatele působí dojmem, že musel být koupen v obchodě. Domluva probihala hladce, bez problému jsme si ujasnili možnosti toho, co je možné zvládnout, co by mohlo být příliš a to je potřeba i zmínit, že jsem obdržel dostatečné množství možností k výběru materiálů i s popisem výhod a nevýhod. Pokud plánujete dát svým zásnubám a nebo i svatbě za dost slušnou cenu osobní nádech, nemůžete tady šlápnout vedle.
Michaela Kratochvílová
Michaela Kratochvílová
08/11/2023
Víkendová výroba šperku pod vedení milé Terezky byl krásný zážitek. Prostředí u Terezky v dílně je příjemné, velmi mile vás provede celým postupem a je jen na vás a vaší fantazii, jaký výrobek si chcete vyrobit. Přes počáteční obavy máte po čase pod jejím vedením pocit, že se i z vás může stát šikovný šperkař.
Ondřej Matějka
Ondřej Matějka
08/11/2023
Velká spokojenost - přišel jsem s mlhavou představou na dárek k výročí. Paní Boháčová mi pomohla představu zformovat, velmi rychle představila koncept ke schválení a následně se pustila do výroby. Konečný výsledek předčil moje očekávání, velmi elegantní kompaktní náhrdelník s kameny a náušnice, kameny vybrané s ohledem na symboliku i estetickou stránku, vzory s přírodními motivy... prostě krása. Děkujeme!
Jana Kefurtová
Jana Kefurtová
06/11/2023
U Terezky jsem absolvovala víkendový šperkařský kurz, kde jsme si prošly základní techniky zpracování stříbra a postupně vytvořily šperk podle našich představ. Na kurzu jsme byly tři, což byl podle mého ideální počet. Terezka měla čas se nám všem věnovat a u všech nástrojů jsme se prostřídaly. Instrukce byly vždy jasné a srozumitelné, Terezka nám vše trpělivě vysvětlovala a názorně předváděla, zároveň nám nechávala co nejvíce prostoru, abychom si vše osahaly a vyzkoušely samy, což mi nesmírně vyhovovalo. Má velký dar předávat dál svoje nadšení a je vidět jak ji šperky baví. Doporučuji komukoliv, koho toto řemeslo byť i jen trochu láká a třeba se cítí, že má obě ruce levé, nebo nemá cit pro detail. V dílně všechny obavy překonáte,) Kurz může být také fantastickým dárkem!!

KONTAKT


TERRAYA
zlatnická dílna
Hlavní 17
25210 Černolice
Česká Republika